Minerały Schindele
W 100% bezpieczne i naturalne

Działanie i właściwości lecznicze

Minerały Schindeles

Podstawowym zastosowaniem tej unikalnej kompozycji minerałów, jest właściwość lecznicza, która odbudowuje równowagę biochemiczną. Mają tez zastosowania profilaktyczne, pomagając w walce z chorobami nowotworowymi, zmniejszają prawdopodobieństwo zachorowania na osteoporozę, oraz utrzymują organizm w jak najlepszej kondycji ogólnej. Są one po prostu niezbędne do poprawnego funkcjonowania. Codzienny natłok obowiązków, zmęczenie, niedosypianie, niepoprawne odżywianie - we wszystkim znajdziesz ukojenie właśnie w minerałach Schindele. Składniki mineralne, biorą udział w procesach życiowych, podobnie jak składniki organiczne: białka, tłuszcze i węglowodany. Ingerują w produkcje krwi i wzrost człowieka, oraz są powiązane z budową i funkcją hormonów jak i enzymów i witamin. To one pomogą zwalczyć wszystkie, współczesne choroby cywilizacyjne, To dzięki nim wrócisz do normalnego trybu życia, poprawisz swoją witalność i samopoczucie, wzmocnisz gospodarkę mineralną swojego organizmu.

Minerały Schindele - jak stosować?

Mieszankę można stosować regularnie, profilaktycznie jak i doraźnie, przy występowaniu różnorodnych chorób. Świetnie sprawdzają się przy dolegliwościach osłabionego organizmu, po przebytej ciężkiej chorobie, bądź po długotrwałym i wyczerpującym leczeniu, po którym nadzwyczaj potrzebne jest dodatkowe wzmocnienie, np. chemioterapia. Wynalazek wujka Schindele, sprawdza się również w leczeniu cukrzycy, dolegliwości żołądkowych, poradzi sobie z problemami z nadciśnieniem, chorobami kości i stawów oraz jest niezbędny w zapobieganiu depresji.

Jak działają minerały Schindele?

- usuwa szkodliwe toksyczne substancje z organizmu

- wyrównuje zjawiska niedoboru minerałów, poprzez wchłanianie się niektórych składników do układu krwionośnego i limfatycznego, co jest do dziś niewyjaśnione

- jest wolny od wszelkich zakażeń i toksycznych związków, poprzez proces mielenia w wysokiej temperaturze

Minerały Schindele - dawkowanie

Profilaktycznie: Jedna łyżeczka dziennie, najlepiej na czczo.

Leczniczo: 2 łyżeczki dziennie (rano i wieczorem po łyżeczce).

Minerały Schindeles należy dokładnie rozpuścić w szklance wody, herbaty bądź innym płynie, następnie wypić.